Baram rabota kako vozac E kategorija...
По Договор
16.09.2021 17:38

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota kako vozac za megjunaroden transport...
Imam bugarski dokumenti....
I licenca KOD 095...

Категорија: Вработување / Барам работа

Се бара од:

Goran
Потврден огласувач
077960192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам