STAN
35 €
Цената не е фиксна
24.09.2021 14:17

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ul.vanco kitanov Senjak4

prodavam stan vo naselba senjak 4 .Cena po dogovor. Tel.za kontakt 075 361 324

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
070 321 322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам