1 / 8
Golf 6 2.0 TDI
1 €
12.08.2022 21:20

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Golf 6 2.0 TDI 110 Ps, donesen od Germanija so vozenje, Registrirana cela godina. Vo Top sostojba. Moze da se vidi vo sekoe vreme. Cena po dogovor..broj ta tel: +491633390539. whatsapp ili viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Struga
Потврден огласувач
075385070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам