1 / 1
Ram Kingston 4GB DDR4 2133 Mhz
1.000 МКД
Цената е фиксна
31.10.2021 08:15

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Се продава една плочка Kingston 4GB DDR4 2133 Mhz.
Измината гаранција.
Цена 1000 ден фиксно.
Праќам по карго.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
079 367 393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам