1 / 5
Kompjuter
По Договор
16.09.2021 21:05

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

AMD A-Series

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava kompjuter
6 Gb RAM
Amd Athlon Procesor
350 + 80 Gb HDD
VKLUCEN MONITOR,TASTATURA,MAUS

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Beko
Потврден огласувач
70669087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам