1 / 12
Ekstra apartman
8 €
15.03.2023 16:26

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

1989

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Boris Kidric

Se izdava stan vo centarot na gradot .
Stanot e opremen so site aparati i uredi .
Se izdava na podolk period .
Kontakt---078 430 157
BARAJTE SAMO NA OVOJ BROJ!

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078417499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам