1 / 11
Detsko krevetce so dusek,bebe,detska kolicka
4.000 МКД
26.06.2022 20:45

Автокоманда / Скопје

Odlicno socuvano detsko krevetce so dusek,skloplivo i so trkalca,na dve nivoa, ima i sklopliva tenka podloga da moze i kako igracnica da se koristi.Kompletno e so torba i pribor. Dimenzii: 127x67x80 visina.
Cena 4000 den.
Letna kolicka sklopliva, socuvana i ispravna. Cena 1500 den.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам