1 / 9
VW Golf VI 1.4 TSI
6.700 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 06:33

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Продавам Vw Golf 6 1.4 TSI, регистриран до 06.2022год, редовно одржуван, 4 нови гуми, направен комплетен сервис.

За повеќе информации:
Петар - 075666106

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
071218265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам