1 / 3
Mesto Gradezen reon
7.500 €
13.07.2022 13:55

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

1401 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Mestoto se naoga do mlekara Nikolovi,1401kvadrat vo gradezen reon-!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
071353038
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам