1 / 1
Germanska firma ima potreba od rabotnici
2.400 €
24.12.2021 12:23

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Imame potreba od rabotnici za rabota vo germanija so eu pasos.
Se baraat
Zavaruvaci
Bravari
Elektricari
Vodoinstalateri
Monteri
Opsti rabotnici

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
075474771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам