1 / 9
GOLF 7 2.0 Bluemotion
13.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2021 09:43

Брвеница / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Останато

-Може замена со место или Викендица во Попова Шапка
-Mundet ndrim me vend ose Vikend Shtëpiz në Kodër të Diellit

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Naser
Потврден огласувач
070476101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам