1 / 3
Nova kapacka za Kawasaki Ninja Zx6r 2007-2012
80 €
11.05.2022 17:23

Македонски Брод

Состојба на предмет
Нов

Prodavam kapacka za alternator (leva na magneti)
Kapackata e NOVA i neupotrebena i odgovara samo na modelite od 2007 do 2012god.
Podetalno na:
078 253 987

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
078253987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам