1 / 12
Куќа на 8 ми Март
133.000 €
13.10.2022 11:27

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

199 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

346 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

8-mi Mart

Се Продава куќа на 8-ми Март, во близина на Винарската Визба... Куќата е квалитетно градена,има и помошна летна кујна... Чист имотен лист.. и се продава како на сликите-опремена... за Дополнително инфо Агенција за недвижности Енхелеја( Александар)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ENHELEJA Agencija za Nedviznosti
TC AMAM LOKAL 116
Потврден огласувач
075436991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам