1 / 2
INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE 5 KOMADA
200 €
06.10.2021 16:18

Кичево

MASINITE SE VO ISPRAVNA SOSTOJBA
CENATA E 200 EVRA OD PARCE
ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE NA OVIJ BROJ : 070976105 ZENEL

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

naim
Потврден огласувач
072571889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам