1 / 7
PODVIZNA DIGALKA JLG ZA RABOTA VO VISINA 13 METRI
1 €
Цената не е фиксна
08.06.2022 08:56

Тетово / Тетово

ZA IZNAJMUVANJE
Model: JLG
Nosivost: 200 Kg
Vis. na diganje: 8 metri
Pogon: Elektricen
Rabotni sati : 433 h
Godina na proizv : 2012

www.bulatransforklift.com

Korpa, Platforma, Kran, Viluskar, Telehender, Hidraulicna Korpa, Vozdusna Platforma , Viluskar

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR LINDE 4.5 TON PLIN - 281

1 €

KORPA ZA VILUSKAR ZA RABOTA VO VISINA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам