1 / 9
Daewoo matiz 2005 god.atest plin
1.100 €
1.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

Daewoo

Модел:

Matiz

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

37 kw / 50 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Daewoo Matiz
God:2005
Servo volan
Osnoven model
Benzin/Atestiran plin
Kolata e vo dobra sostojba so mala potrosuvacka,
Registrirana do: 29.01.2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
+38977517480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам