1 / 1
Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela
1 €
05.06.2023 07:59

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Модел:

Grand Vitara

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava na delovi se od delovi ima
motorot e na delovi se komlet motorot e rasturen
SE PRODAVA SAMO NA DELOVI
nekoi delovi se prodadeni javete se za toa sto vi treba

VIBER WHATS UP 0038978222172

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

v
Потврден огласувач
078222172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам