1 / 3
Висококвалитетен јорган
990 МКД
Цената е фиксна
10.03.2022 21:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Висококвалитетен јорган
100% памук
140*200 - 990 мкд
200*200 - 1190 мкд

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Јоргани

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
00000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам