1 / 3
delovi za corsa 1.0 12v
1 €
21.03.2023 08:25

Битола / Битола

imam delovi od motor se sto vi treba menuvac anlaser alternator kompjuter i nekoj karoseriski delovi vrati stakla plastiki dugminja

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075868914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам