1 / 8
Suzuki gs500e cafe racer
1.000 €
Цената е фиксна
1.200 €
01.07.2022 12:42

Кичево

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

1990

Модел:

GS500E cafe racer

Километри:

50000

Se prodava suzuki gs500e kompletno restavriran praven za svoja dusa, motorot ima nov akumulator, dve novi gumi dunlop, kn filter, restavrirani karburatori, nov lanec i zvezdi, smeneto ulje motul pred 10km, kompletno novi delovi, kvalitetna mat boja, bukvalno se funkcionira i raboti besprekorno, motorot ima germanski odjaveni tablici i dokumenti.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Anonymous
Потврден огласувач
071326767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам