1 / 4
Prodavam GoPro 9 HERO Black
430 €
06.08.2022 20:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam GoPro 9 kamera kupena vo Grcija vo juli 2021, seuste pod garancija. Sosema nova upotrebena samo ednas, vo originalna opakovka. Zamena ne e mozna.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Ivo Markov
Потврден огласувач
070243603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам