1 / 2
Se prodava bandas 13ka
600 МКД
09.11.2022 08:38

Битола / Битола

Se prodava bandas 13ka so sava eskimo 155 70 R13 vo odlicna sostojba mozi zamena za bandas 14ka so i bez guma

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075814720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам