1 / 2
Golf 1.4 benzin / plin
850 €
Цената е фиксна
20.02.2022 21:55

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1994

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

22 kw / 30 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Itno !!! Prodavam Golf 1.4 benzin / plin, mnogu dobar, pali vozi...900 e. 1994g. Moze i zamena za vozilo so BG tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Потврден огласувач
070759544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам