1 / 10
AUDI A4 2.0 TDI 2009 GOD.
11.299 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 23:43

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI 2009 GODINA REGISTRIRANO DO 12 2023.
Nov set kumplug, lamela, potisna, zamaec
Nov akomulator AGM
Napraven golem servis

OPREMA:
Komandi na volan
Bord kompjuter
Parking senzori
Klimatronik
Naslon za raka
Euro 5
Esp
ABS
6 brzini
Maglenki
Novi gumi
Centralno so dalecinsko
i mnogu drugo.

CENA: 11299

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070242741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам