1 / 2
Нов сет за сервис на велосипед
499 МКД
09.04.2022 09:20

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов сет за сервис на велосипед
Пумпа
Мултитоол
Лепенки
Лепак

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Dario
Потврден огласувач
071273255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам