Кршам ореви,лешници и секаков вид на јаткасти плодови
50 МКД
18.09.2021 10:10

Карпош / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Кршам лешници, ореви и секаков вид на јаткасти плодови во домашни услови. Тел. за контакт 071 217-110

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

natasa
Потврден огласувач
071217110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам