1 / 4
МАШИНА ЗА БУШЕЊЕ ВОДА
55.000 €
Цената е фиксна
13.05.2022 17:39

Виница / Виница

Casagrande C8
Нова ротирачка глава-2000кг
Стеги 320мм
Одлична состојба, спремна за работа

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Јордан
Потврден огласувач
077991700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам