1 / 2
Se prodava mesto (plac) za gradba
1 €
10.08.2022 00:24

Виница / Виница

Квадратура:

930 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava mesto (plac) za gradba so povrsina od 930m2 na vlezot vo Vinica. Odma do glavniot pat prema Vinica-Kocani. Placot Izeguva i na sporeden pat koj e legaliziran. Cena po dogovor!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Objekt
Потврден огласувач
078408258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам