1 / 1
Купувам игри за Playstation Vita
500 МКД
Цената не е фиксна
24.06.2022 17:29

Аеродром / Скопје

Купувам игри за PS Vita, доколку ги има на сликава не ми требаат значи веќе ги имам. Не ми нудете спортски наслови, тоа не играм.
Не продавам ништо и не менувам ништо.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070262630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам