1 / 5
Nov Esenski Velosipedski Dres
1.600 МКД
31.10.2022 09:36

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov velosipedski dres, namenet za esen i prolet.
Belgiski brend Jarface, najvisoka serija Sprint, Vrven profi kvalitet ! So silikonska lenta na polovina za podobro lepenje so teloto.
Golemini: dostapni se site golemini od S do 4XL
Cena 1600 denari
Imam i druga velosipedska oprema.
Povekje info na telefonskiot broj 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам