1 / 11
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2006 god
4.300 €
13.01.2023 07:11

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам