1 / 10
RENAULT CLIO 1.5 DCI 68 kw. 2007 god
2.999 €
20.07.2022 09:15

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

RENAULT CLIO 1.5 DCI 68 kw. 2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам