1 / 7
Романтика 15-120 С
5.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.07.2022 08:03

Струмица / Струмица

Сосема зачуван, руски, во тек е детална проверка на исправноста, вистински раритет, 1990 год. производство.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава / Можна е замена од:

Ljuben
Потврден огласувач
070602670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам