1 / 1
TONER Q2612A za HP LaserJet 1018, 1020, 1022
550 МКД
Со вклучен ДДВ
15.09.2022 09:31

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

HP Q2612A ( 12A ), тонер компатибилен за следните принтери:
HP LaseJet 1010
HP LaseJet 1018
HP LaseJet 1020
HP LaseJet 1022
HP LaseJet 3050
HP LaseJet 3052
Canon L100/L120/MF4010/4140/4150/4660/LBP2900

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам