1 / 2
Dj mix BST huge 401
4.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 16:02

Струмица / Струмица

Во се исправен, зачуван, недостасува капаче од buster sound функцијата иначе тастерот работи.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Ljuben
Потврден огласувач
070602670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам