1 / 1
TONER za Samsung ML-2165W, MLT-D101s
800 МКД
15.09.2022 09:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тонер MLT-D101s компатибилен за следните принтери:
Samsung ML-2165W
Samsung SF-760P
Samsung SCX-3405FW

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам