1 / 2
NOVO!!!! Suskavci Model 2021
1.200 МКД
02.01.2022 23:20

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Останато

Големина:

L

Боја:

Црвена

Tel 075 248 405

Golemini od M do XXL

Cena 1200 den.

Tel 075 248 405

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам