1 / 1
TONER CE285A CB435A CB436A CE278A za HP P1102, P1005, P1505
550 МКД
Со вклучен ДДВ
15.09.2022 09:36

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Toner CE285A, CB435A, CB436A, CE278A компатибилен со следните принтери:
HP LaserJet HP P1102, P1005, P1505, M1212MF, M1132
Canon 3010, LBP 6030

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам