1 / 1
Барам да чувам старо лице
17.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 10:10

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам да чувам старо лице 5, 6 или 8 часа на ден.
По можност да е во општина Кисела Вода.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Cece
Потврден огласувач
78274756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам