1 / 1
Гитарски Процесор Korg AX1500G
7.000 МКД
Денес 17:00

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Се продава потполно исправен гитарски процесор
Korg Tone Works AX1500G -
Професионален процесор со сите можни ефекти.
Цена: 7500 ден.
Праќам по карго.
https://www.youtube.com/watch?v=2rsIGItfI2c
Korg Team Works AX10G -
https://www.youtube.com/watch?v=ZZonkYMrBo4&t=165s

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
079 367 393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам