Kupuvam vila - kuka - vikendica - BRATINDOL ILI ROTINO
1 €
Цената не е фиксна
30.09.2021 21:08

Битола / Битола

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Не

KUPUVAM VILA - KUKA - VIKENDICA
BRATINDOL ILI ROTINO
DO 14 000 EVRA
ponudete

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам