1 / 5
Scania
15.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2023 13:46

Битола / Битола

2007 registrirano EURO 4

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Valja Trans
Bitola
Потврден огласувач
078312527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам