1 / 12
Fokus 27.5
20.000 МКД
Цената е фиксна
18.06.2022 09:11

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Fokus whistler 27.5, ramka M. Odlicen kako nov. Opremata se gleda na slikite.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076227076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам