Prodavam plac na zajcev rid
По Договор
29.01.2023 21:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

1357 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Podavam plac na zajcev rid 1357 m2
KP 147/43
KO Zlokukjani
Cena po dogovor
INFO ISKLUCIVO NA OVOJ BROJ: 078 235 611 ; 077 932 513

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071267401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам