1 / 3
Termopecka AEG 6
3.500 МКД
19.09.2021 13:09

Виница / Виница

se prodava termopecka malku koristena,so 6 greaci i e vo ispravna sostojba so povekje info 075-554-024
ili 075-837-745

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

mazda 6
Потврден огласувач
075837745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам