Prodavam plac
2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 08:09

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

649 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica , kaj policiskata stanica vednas do rekata

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Miki
Потврден огласувач
078305700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам