Се продава градежно место во центарот на Гевгелија
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 23:05

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно место со површина од 700 квадратни метри, во центарот на Гевгелија, на улица „Скопска“.

Достапно со пат од југ и север.

Предвидено за градба на станбена зграда.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lena
Потврден огласувач
072261122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам