1 / 3
VW bandazi so novi letni gumi
1 €
19.09.2021 18:42

Делчево / Делчево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

Останато

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

Volkswagen bandazi 17 ki so letni gumi 1000 km vozeni Riken

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072736070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам