1 / 3
Se prodavat prasinja
1 МКД
24.10.2021 19:12

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavat prasinja od odlichna sorta pietren.cuvani so domashna hrana od 22do 30 kg.ostanati uste 3 maski poveke inf na tel 078 927 390 Dalibor Sveti nikole

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Martin
Ul. Krste Misirkov br 74
Потврден огласувач
078392844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам