1 / 11
Chevrolet/Daewoo Kalos
22 €
14.05.2022 18:22

Гостивар / Гостивар

Марка:

Daewoo

Модел:

Kalos

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

53 kw / 72 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Chevrolet/Daewoo Kalos
1.2 benzin
2005 godina
Full oprema so klima,servo,elektrika....
187.000km
Redoven servis
Pominata registracija
Dogovor za cena za kes
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070271338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам